WWW.SPORTIST-SVOGE.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мачът, който никога няма да забравите...

4 posters

Go down

Мачът, който никога няма да забравите... Empty Мачът, който никога няма да забравите...

Писане  Admin Вто 22 Сеп 2009, 00:43

Кой е мачът, който никога няма да забравите? Този, който се е запечатал в паметта Ви и го помните сякаш беше вчера?!


Моето лично мнение...
Най - старохтиян мач, който съм гледал по ТВ е между Ливурпул и Милан /финалът на ШЛ през 2005/. Тогава след като Ливърпул губеха с 3:0 на полувремето и не се виждаше как могат да отбележат и един гол. Тогава, когато нещата за лондончани изглеждаха трагично, когато губеха с 3 гола във Финала, тогава Великите Фенове на Ливърпул запяха You Will Never Walk Alone и продължиха с песните за победа, тогава Ливърпул се възроди и направи резултата 3:3, а след това победи в лотарията на дузпите.


Магическите 8 минути за LIVERPOOL



Дузпите, след който LIVERPOOL спечели CL



Мачът, който никога няма да забравите... Liverpool_Champions_League
Това беше ПРОСТО ВЕЛИКО!



Мачът, който никога няма да забравите... Liverpool-fc-crest
FC LIVERPOOL


Последната промяна е направена от Admin на Сря 07 Окт 2009, 23:15; мнението е било променяно общо 1 път
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 95
Join date : 08.07.2009
Местожителство : Своге

http://www.sportist-svoge.net

Върнете се в началото Go down

Мачът, който никога няма да забравите... Empty Re: Мачът, който никога няма да забравите...

Писане  n0 3x!s7-Sv0g3 Вто 22 Сеп 2009, 16:29

Беше много вълниващ мач,аз го бях забравил,но мерси,че ми го припомни,наистина много голямо меле стана тогава,аз бях за ливърпул и постоянно стисках палци да стане чудо и ето на ,че стана. cheers
n0 3x!s7-Sv0g3
n0 3x!s7-Sv0g3

Брой мнения : 116
Join date : 18.09.2009
Age : 31
Местожителство : Своге/София

Върнете се в началото Go down

Мачът, който никога няма да забравите... Empty Re: Мачът, който никога няма да забравите...

Писане  Azz!n0th* Сря 23 Сеп 2009, 12:09

Най - старохтиян мач, който съм гледал по ТВ е между Ливурпул и Милан /финалът на ШЛ през 2005/. Тогава след като Ливърпул губеха с 3:0 на полувремето и не се виждаше как могат да отбележат и един гол. Тогава, когато нещата за лондончани изглеждаха трагично, когато губеха с 3 гола във Финала, тогава Великите Фенове на Ливърпул запяха You Will Never Walk Alone и продължиха с песните за победа, тогава Ливърпул се възроди и направи резултата 3:3, а след това победи в лотарията на дузпите.


Абсолютно съгласен съм с теб ... Когато гледах този мач неможех да повярвам, че гледам един от най - великите мачове играни някога ... И все пак не е единствения невероятен мач ... другият мач, който никога няма да забравя е Arsenal (любимия ми тим) - Liverpool. Резултат завърши 4:4 след 4 гола на Аршавин за Арсенал ! Колкото и да искам Артилеристите да са отбора играещ най - атрактивен футбол не смятам, че е така и съм обеден, че няма невъзможни неща за Ливърпул, които многократно са ни го показвали cheers
Azz!n0th*
Azz!n0th*

Брой мнения : 7
Join date : 19.09.2009
Местожителство : Svoge FTW ! ;]

Върнете се в началото Go down

Мачът, който никога няма да забравите... Empty Re: Мачът, който никога няма да забравите...

Писане  SportistSVG Сря 23 Сеп 2009, 18:57

А бе пичове велики мачове по Европа стават почти всяка седмица,разбира се някои са по-специални и се помнят по-дълго !

Но най-великия БГ мач на който съм бил е Спортист Своге - НАФТЕКС на баража за "А" група в Ловеч ! КАКВОТО И ДА СТАНЕ НИКОГА НЯМА ДА ЗАБРАВЯ ТОЯ ПАМЕТЕН МАЧ,С КОЙТО СВОГЕ ВЛЕЗЕ ЗА ПЪРВИ ПЪТ В ИСТОРИЯТА СИ В "А" ГРУПА !!! Дори Своге да изпадне и пак да дойде време за бараж,той няма да е така велик както първия !

САМО СВОГЕ cheers
SportistSVG
SportistSVG

Брой мнения : 111
Join date : 18.09.2009
Местожителство : СВОГЕ

Върнете се в началото Go down

Мачът, който никога няма да забравите... Empty Re: Мачът, който никога няма да забравите...

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите